(050) 197-14-81
(067) 832-83-83
(0522) 24-55-44
Корзина

Семінар «Інноваційні рішення в захисті рослин»

02.02.2018

1 лютого цього року компанія ALFA Smart Agro провела в Кропивницькому (Кіровограді) семінар для агрономів та дистриб’юторів. Йшлося про інноваційні рішення в захисті рослин, нові продукти, а також новітні технології, які наразі охоплюють аграрний сектор.

Присутні мали змогу більше дізнатися про можливості використання супутникових знімків, які дозволять українським аграріям встановити щоденний глобальний контроль над станом рослин та земельним фондом. Це все, звісно, дуже добре, однак пересічним фермерам вряд чи під силу. Адже щороку нашим аграріям доводиться стикатися з безліччю проблем: це і несприятливі погодні умови, і розповсюдження вовчка, і поширення різноманітних хвороб та шкідників. Як результат - падіння врожайності по ряду культур. І всі ці проблеми потребують ефективних рішень.

На семінарі представники компанії ALFA Smart Agro презентували 9 нових продуктів: 6 гербіцидів, 1 інсектицид, 1 прилипач та 1 родентицид. Лабораторні та польові дослідження тривали 3-4 роки. За словами виробників, особлива увага приділялался діючим речовинам в складі багатокомпонентних засобів захисту рослин, що підсилюють дію одна одної.

Наприклад, грамініцид Кайман має м’яку дію і призначений, в першу чергу, для посівів соняшнику та сої, які чутливі до дії гербіцидів. За їх твердженням, Кайман не токсичний для вирощуваної культури. Не обійшли увагою представники компанії й насіння соняшника (Альзан, Анцилла, Мішель, Арлет, Тео; до речі, в наступному році має повернутися Терра, що досить гарно себе зарекомендувала) та кукурудзи (Бейм, Амелі, Фруктіс). Всі, кого цікавлять вищезазначені продукти, можуть звернутися за зазначеними на нашому сайті номерами телефонів та замовити продукцію від виробника.




← Вернуться назад