(095) 182-40-50
(097) 669-33-83
(0522) 24-55-44
Корзина

Альфахимгруп

Компанія «Альфа Хімгруп» - професіонали з двадцятирічним досвідом роботи на ринку засобів захисту рослин.

«Альфа Хімгруп» знає весь цикл розвитку сільгоспкультур, тому з виваженим підходом формує складові до кожного продукту. Кожен препарат випробуваний на власних землях та культурах.

Акумулювавши попередній успішний досвід був започаткований новий напрямок діяльності - виробництво якісного насіння європейської селекції. Спільно з відомими європейськими селекційними компаніями «Альфа Хімгруп» відібрала найкращий насіннєвий матеріал та виростила його в Україні. За своїми якісними показниками та генетичним потенціалом насіння сої, соняшника та кукурудзи, яке пропонується під власним брендом «Альфа-Насіння», цілком відповідає європейським стандартам і прискіпливим вимогам українського аграрія.

Компанія продовжує розвивати вже традиційний для нас напрямок - виробництво мікродобрив. Фактичні показники продажів є вагомими - 2010 року мікродобрива використано на півмільйона гектарів посівів! Прагнучи відповідати вимогам українського аграрія, «Альфа Хімгруп» застосовує передові досягнення сучасної науки. Зараз вдалося суттєво поліпшити формули мікродобрив.

Досконалі знання та багаторічний досвід на ринку дають змогу оперативно реагувати на стрімкий розвиток нових технологій у агросекторі. Це сприяє появі у продуктовому портфелі найактуальніших та найсучасніших продуктів для відмінного врожаю. 

«Альфа Хімгруп» гарантує якість та надійність, бо спирається на багаторічний досвід випробування своїх продуктів.