(050) 197-14-81
(097) 669-33-83
Корзина

Август

«Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників та власників особистих підсобних господарств.

Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів вітчизняного ринку пестицидів. Компанія створила найсучаснішу виробничу базу, до якої входять два підприємства - Вурнарский завод сумішевих препаратів в Чувашії Республіці і завод «Август-Бел» в Республіці Білорусь. Потужне науковий підрозділ компанії розробляє високотехнологічні препаративні форми, підбираючи найбільш ефективні і оригінальні поєднання діючих речовин.

Асортимент випуску компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів. Вони поставляються сільгоспвиробникам через власну мережу збуту, яка складається з 48 представництв в найважливіших аграрних регіонах Росії, а також через дистриб'юторів.

Продукція «Август» для дачників користується величезною популярністю у населення і продається у всіх регіонах РФ, в тому числі через найбільші мережеві магазини «АШАН», «ОБІ», «Леруа Мерлен» та ін. Кожен третій житель Росії придбав в 2013 році не менше однієї упаковки препарату з логотипом компанії.

«Август» широко представлений в країнах СНД - відкриті і успішно працюють дочірні компанії в Білорусі, Україні, Казахстані, здійснюються контрактні поставки в Молдову, Вірменію, Грузію та інші країни.

«Август» - перша російська компанія з виробництва пестицидів, що вийшла на міжнародні ринки. Створені дочірні компанії в Бразилії, Колумбії і Еквадорі, ведуться продажі в Колумбії, Еквадорі, Болівії, Марокко і Монголії, реєструються препарати в Бразилії, Еквадорі, Колумбії, Аргентині, Марокко, Мексиці, Тунісі, Алжирі, Сербії та в інших країнах. Напрямок далекого зарубіжжя фірма вважає найбільш перспективним для свого розвитку.

Препарати «Серпня» дозволяють хліборобам проводити комплексний захист посівів практично всіх сільськогосподарських культур в будь-яких регіонах і грунтово-кліматичних умовах. Застосувати препарати професійно і ефективно допомагають технологи регіональних представництв фірми.

Надається компанією «Август» комплекс «високоякісні препарати + інформаційно-технологічний супровід» становить основу чесних і довгострокових партнерських відносин з виробниками сільськогосподарської продукції.

Компанія «Август» є членом Російського Союзу виробників хімічних засобів захисту рослин, а генеральний директор компанії А. М. Усков - президентом Спілки.