(050) 197-14-81
(097) 669-33-83
Корзина

Долина

«ДОЛИНА» – група вітчизняних науково-виробничих компаній, що працюють в аграрному секторі більше п’ятнадцяти років. Основна спеціалізація - вивчення, розробка, та впровадження в сільськогосподарське виробництво стимуляторів росту рослин та мікродобрив.

Висококваліфіковані менеджери з вищою агрономічною освітою ретельно вивчають потреби сільгоспвиробників усіх рівнів – від невеличких фермерських господарств до крупних холдингів. На базі цього аналізу у власній, сучасно обладнаній хімічній лабораторії, злагоджений колектив наукового відділу у складі хіміків – синтетиків, хіміків – аналітиків та вчених агрономів працюють над створенням нових препаратів та вдосконаленням існуючих. Провідні фахівці цього відділу мають найвищу кваліфікацію, що підтверджена Вищою атестаційною комісією (ВАК) України з хімічних та сільськогосподарських наук. Після ретельних досліджень розроблених препаратів на ефективність та відповідність усім діючим стандартам екологічної безпеки за справу беруться працівники виробництва, які ретельно контролюють якість кінцевого продукту, що виробляється за допомогою власного обладнання.

Група компаній «ДОЛИНА» здійснює підтримку споживачів продуктів власного виробництва за допомогою професіональних менеджерів – консультантів, які присутні у кожному регіоні нашої країни. Їх задача - інформувати агрономів господарств з питань впровадження новітніх агротехнологій, роз'яснювати особливості застосування стимуляторів росту та мікродобрив.

Для вдосконалення ефективності сільськогосподарського виробництва, вивчення особливостей застосування препаратів в різних агрокліматичних умовах, компанія плідно співпрацює з провідними науково-дослідними установами України, Росії, Казахстану, Білорусії, Туреччини, Камбоджі та Індії.

За 15 років роботи Компанія «ДОЛИНА» зарекомендувала себе надійним партнером, який дбає про екологічність, зручність у використанні та високу ефективність стимуляторів росту рослин та мікродобрив власного виробництва, завдяки чому препарати компанії завоювали довіру та високу оцінку українського сільгоспвиробника.