(050) 197-14-81
(097) 669-33-83
Корзина

Гринфорт

Торгова марка «Грінфорт» – це потужна і високоякісна лінійка препаратів, котра початково включала основні гербіциди, фунгіциди, інсектициди та десиканти, вже користується заслуженою популярністю, а асортимент продуктів постійно розширюється.

Препарати «Грінфорт» виробляються на найкращих високотехнологічних хімічних підприємствах Китаю. На шляху до кінцевого споживача препарати проходять потрійний контроль якості. Транспортування продукції здійснюється спеціальним транспортом, враховуючи погодні умови, а зберігання – на власних ліцензованих опалюваних складах в тих регіонах, де знаходяться наші клієнти.

Сповідуючи комплексний підхід до забезпечення сільгоспвиробників, ми також пропонуємо і водорозчинні мінеральні добрива під маркою «Грінфорт Cтимул», які повністю відповідають ринковим вимогам та стандартам якості нашої компанії. В цілому, наша основна мета – гарний врожай та прибуток наших клієнтів.
Тому, ми не просто продаємо товар, а гарантуємо позитивний результат при використанні засобів захисту рослин та водорозчинних добрив за рекомендаціями наших спеціалістів. Якісні, доступні, прості у використанні продукти, всебічний агрономічний супровід є запорукою успішної співпраці.