(050) 197-14-81
(097) 669-33-83
Корзина

Ми на Міжнародній виставці AgroExpo 2017

20.09.2017

Наш стенд на Міжнародній агропромисловій виставці АгроЕкспо 2017 з польовою демонстрацією техніки та новітніх технологій знаходився в секторі критої експозиції С4/6. Організаторами виставки виступали: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Національна академія аграрних наук України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК "Украгромаш", ВГО "Українська асоціація аграрних інженерів", а також Кіровоградська обласна державна адміністрація. 

V Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2017 тривала з 20 по 23 вересня і пройшла на рекордній для України площі – 100 000 м².

Особливістю AGROEXPO є те, що новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна побачити не тільки на статичних експозиціях, а й безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні площею 60 000 м².

Всі чотири дні виставки супроводжувались широкою діловою програмою. Новинкою AGROEXPO-2017 стало проведення тест-драйву позашляховиків та кросоверів, де кожен бажаючий зміг випробувати новинки світового автопрому. Крім того, вже традиційну виставку автомобілів «Autoland» було розширено до 5 500 м² та перенесено у критий виставковий павільйон. 

У цьому році в роботі було показано 48 агрегатів (дискові борони, сівалки, плуги, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив та багато ін.) відомих іноземних брендів: «Lemken», «Pöttinger», «Case H», «Väderstad», «Kuhn». Серед вітчизняних – «Лозівські машини», «Червона Зірка (Ельворті)», «Укрсільгоспмаш», «Велес-Агро», «Оріхівсільмаш» та ін.

Одним із феєричних дійств на AGROEXPO-2017 стало стронгмен-шоу найсильніших атлетів України під керівництвом володаря титулу «Найсильніша людина світу 2004» Василя Вірастюка. Під час заходу було встановлено рекорд України у категорії «Спорт, спец. підготовка» по перетягуванню трактора агрегованого посівним комплексом. В якості «снаряду» була використана зчіпка: трактор NEW HOLLAND T8.40 та посівний комплекс ELVORTI ALCOR 10.0 загальною вагою 27,200 кг. Рекорд встановлювали четверо атлетів, які подолали дистанцію 3,07 метри. Рекорд було зафіксовано «Книгою рекордів України».

Збільшили цього року і площу експозиції «Тваринництво та птахівництво» - з 2000 м² до 3000 м². На експозиції була представлена велика рогата худоба, коні, страуси, вівці, кози, кролі, кури, перепели та багато іншої живності. А на другий день виставки AGROEXPO-2017 відвідувачі змогли поласувати смачними крафтовими (фермерськими) сирами та визначити найкращий.

На AGROEXPO-2017 можна було прридбати сільгосптехніку всіх можливих видів дешевше. Діяли вже традиційні дві знижкові акції. За умовами першої, в разі підписання безпосередньо на виставці договору на купівлю техніки, аграрій отримував знижку від 5%. А другої, якщо техніку забирали прямо з виставки,  передбачався дисконт від 10%.

Традиційно на AGROEXPO-2017 працював Покровський ярмарок, де учасники та відвідувачі могли придбати найрізнманітнішу продукцію за привабливими цінами.

 

Окремим блоком пройшов культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок» з міні-експозиціями, конкурсами, частуваннями:

Порадували присустніх і виступи творчих колективів, мімічних акторів та товари майстрів декоративно-ужиткового мистецтва з усіх куточків України.

Загалом у V Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2017 взяли участь 585 профільних компаній та 530 учасників «Покровського ярмарку». За чотири дні виставку відвідало 26 740 осіб (у минулому році за три дні ‒ 20 700).
← Вернуться назад