(050) 197-14-81
(097) 669-33-83
Корзина

Польова виставка "Євраліс Семенс", 11.08.2017 р.

15.08.2017

11 серпня 2017 року на Черкащині (під Уманню) пройшов День поля "Євраліс Семенс". Тут мали місце польові презентації на посівах. Була представлена "Золота колекція" від "Євраліс Семенс".

Увазі учаснків були представлені сучасні гібриди кукурудзи, сої та соняшника. Йшла мова й про засоби захисту рослин та добрива. Представники компанії розповідали про переваги того чи іншого гібриду та результати врожайності.

Увазі учасників були представлені протруйники для культур, що вирощуються. Особлива увага приділялася вовчку соняшниковому - вчені стурбовані з’явленням нових рас вовчка.

 

У "Євраліс Семенс" є весь спектр гібридів, які мають різні рівні стійкості до вовчка. Компанія має змогу надати бажаючим ось такі мішечки з насінням гібридів, яке допоможе виявити раси вовчка на полі і яка агресивність тієї чи іншої раси:

 

Після проведення Дня поля учасники мали змогу насолодитися виступом гурту Vopli Vidopliassova. 

Був і фуршет, а також розігриш подарунків від парнтнерів. Представники нашої компанії ТОВ "АПК "Агрокомплекс" нічого не виграли, однак змогли дізнатися багато цікавого, що є не менш цінним "подарунком".
← Вернуться назад