(050) 197-14-81
(097) 669-33-83
Корзина

Pioneer

"Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу.
Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Зростаюче населення, зміни в економіці та обмеженість орних земель є найбільшими факторами, що спонукають "Піонер" активно використовувати досягнення науки у рослинництві для збільшення ефективності віддачі з кожного гектару землі. 

Ключові цінності

Компанія "Піонер" працює на основі Ключових Цінностей:

Безпека та здоров’я
Ми розділяємо нашу особисту та професійну зобов’язанність захищати безпеку та здоров’я наших співробітників, підрядників, споживачів та членів спільнот, з якими ми співпрацюємо.

Повага до навколишнього середовища
Ми шукаємо наукові рішення сталого розвитку для наших споживачів, завжди спрямовуючи наш бізнес на захист навколишнього середовища і збереження земельних ресурсів як для сьогодення, так и для майбутніх поколінь.

Повага до людей
Ми ставимося до наших співробітників та партнерів із професіоналізмом, пошаною та повагою, створюючи таке середовище, де люди можуть робити свій внесок, бути інноваційними та перевершувати свої можливості.

Найвища етична поведінка
Ми зобов’язуємося незмінно вести свої справи із дотриманням найвищих моральних стандартів
і у відповідності до чинного законодавства, та прагнемо бути зразковим корпоративним громадянином, якого поважають у всьому світі.